Aykut metal Bursa merkez ilçelerde hurda alım hizmeti vermektedir.

Nilüfer Hurda Alımı Aykut Hurda
Nilüfer Hurdacılık – Hurda Alımı

Nilüfer ilçesi Bursa’nın en büyük sanayi ilçesidir. Sanayinin yoğun olması sebebiyle yerleşim de yoğundur. Nüfusun yoğun olduğu ilçelerdeki insan hareketliliği hurda ihtiyaçlarını da artırmaktadır. Ev, sanayi, tarla hurdası gibi çok çeşitli hurda atığı ortaya çıkmaktadır.

Aykut Hurdacılık olarak firmamız Nilüfer ilçesinden sürekli olarak hurda alımı yapmaktayız. Müşterilerimiz telefon veya email yoluyla bizimle irtibata geçmektedir. Çalışma arkadaşlarımız da müşterilerimizin belirttiği adrese giderek her türlü metal hurdaları peşin ücretle satın almaktadır.

Bursa Nilüfer Demir Hurda Alımı

Nilüfer ilçesinde en çok demir hurdası almaktayız. Nosab ve çalı gibi organize sanayi bölgelerinde bulunan fabrikalar demir hurdalarını bize satmaktadırlar. Haftanın her günü sanayi bölgelerinden hurda alımlarımız mevcuttur. Nilüfer ilçesi demir hurda fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Görükle Hurdacı

Nilüfer’in batısında bulunan Görükle mahallesinin nüfus artışı göze çarpmaktadır. Eskiden üniversite öğrencilerinin ağırlıkta olduğu bölge günümüzde tüm vatandaşlar tarafından tercih edilen yerleşim yerine dönüşmüştür.

Görükle hurda alımı hurdacı
Görükle Hurdacı – Aykut Hurdacılık Bursa

Görükle hurdacı ihtiyaçları için Aykut Hurdacılık 7/24 hizmetinizdedir. Nilüfer bölgesine gelen kamyonetlerimiz, görükle’ye uğrayıp hurda toplamaktadır. Bakır, alüminyum, paslanmaz(krom) ve diğer hurda malzemelerinizi itina alıyoruz. Ayrıca öğrenci evlerindeki eski hurda beyaz eşyalarınızı değerinde almaktayız. Çalışmayan beyaz eşyalarınızı satmak için bizden fiyat alabilirsiniz.

Her türlü bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı gibi beyaz eşya malzemelerinizi 2.el hurda fiyatına alıyoruz, nakit ödeme yapıyoruz.

Aykut Bursa Hurdacı İletişim

Hurda alımı yaptırmak için aşağıdaki telefon numarasını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

0539 616 60 28

Duaçınarı Mahallesi 4. Yiğit Sokak No:1 Yıldırım/BURSA