Aykut Hurdacılık, Bursa merkez ve ilçelerde her türlü metal hurda alımı yapmaktadır. Hurdalarınız değerinde alınmaktadır. Bursa hurda fiyatları güncel piyasa şartlarına uygun olarak verilmektedir. Hurda alımlarını nakit ücret ödüyoruz.

Kestel Gürsu Hurdacı – Aykut Hurda Alımı

Kestel Hurdacı – Kestel Hurda Alımı

Kestel hurdacı ihtiyacının en yaygın olduğu ilçelerden biridir. Tarım ve sanayinin yoğun olduğu kestel ilçesinde demir hurdası oldukça fazladır. Tarım aletleri, sanayi artıkları kestel için hurda alımı gerektirmektedir.

Aykut hurdacılık, haftanın 7 günü kestel ilçesinde nakit parayla hurda alımı yapmaktadır. Tarladan hurda alımı hizmetimizle çiftçilerimizin tarlasına kadar giderek hurdalarını alıyoruz. Aynı şekilde köylere de giderek hurda toplamaktayız. Kestel’in en büyük köylerinden olan barakfakih beldesinde sürekli alımlar yapmaktayız.

Kestel sanayi bölgeleri hurdacı ihtiyacının yoğun olduğu bölgelerden birisidir. Her türlü sanayi hurdası Aykut Hurdacılık tarafından değerinde alınmaktadır. Güncel hurda fiyatlarından paranızı ödemekteyiz.

Gürsu Hurdacı – Gürsu Hurda Alımı

Gürsu ilçesi, kestel ilçesinin hemen yanında bulunmaktadır. Genellikle tarım yapılan ilçede günümüzde sanayi ve yerleşim de giderek artmaktadır. Bazı tarım alanlarının imara açılmasıyla yeni mahalleler oluşmuş ve yapılaşma hızlı şekilde artmıştır.

Gürsu hurda alımı haftanın her günü kamyonetlerimiz tarafından yapılmaktadır. Merkez ve gürsu köylerde her türlü bakır, alüminyum, krom hurda alımı yapıyoruz. Hurdalarınızı tartıp ücretini nakit/peşin olarak sizlere takdim ediyoruz.

Hurdacı Telefon

Gürsu Hurdacı telefon numaramız: 0539 616 60 28