Yıldırım Adresten Hurda Alımı yapıyoruz. Aykut Hurdacılık 20 yılı aşkın süredir Bursa Yıldırımda hurdacı olacak faaliyet göstermektedir. Her türlü demir, krom ve metal hurdalar almaktayız. Bursa hurda fiyatlarını günlük hurda fiyatlarına göre hesaplayıp nakit olarak müşterilerimize ödemekteyiz.

Bursa Yıldırım Hurdacı

Yıldırım hurdacı deyince akla bizim adımız gelir. Çünkü Aykut Hurdacılık Yıldırım bölgesinde 3 adet aracıyla her gün hurda toplamaktadır. Metal hurdası bizim esas işimizdir. Tek uzmanlık alanımız hurdacılıktır bu sebeple sektördeki müşteri memnuniyetimiz ve geniş hizmet ağımız vardır.

Bursa Yıldırım Krom Hurdacı

Bursa yıldırım krom hurdacı olarak her türlü krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda gerçek ismiyle paslanmaz çelik hurda demektir. Aykut hurdacılık Bursa Yıldırım bölgesinde pazar günü dahil her gün hurda alımı yapmaktadır.

Krom sacların(diğer adıyla paslanmaz çelik) piyasa değeri dolar ve euro olarak belirlenmektedir. Yıldırım’da krom hurda satmak istiyorsanız öncelikle fiyat almanız gerekmektedir. Hurda fiyatları sürekli değiştiği için dün aldığınız fiyat bugün değişmiş olabilmektedir. Aykut Hurdacılık, Yıldırım’da her türlü paslanmaz sac ve profil hurda almaktadır.

Bursa Krom Hurdacı

Bursa Yıldırım Alüminyum Hurdacı

Bursa Yıldırım alüminyum hurdacı ihtiyaçlarınız bizim için değerlidir. Aykut Hurdacılık, sahip olduğu 3 adet hurda toplama aracıyla sürekli olarak Yıldırım bölgesinde hurda alımı yapmaktadır. Yıldırım Alüminyum hurdacı ihtiyaçlarınız olursa çekinmeden bizi arayınız. Telefon numaramızı sayfanın altında bulabilirsiniz.

Yıldırım bölgesinde bazı mahallelerde müstakil evler bulunmaktadır. Eski yapılan müstakil binalarda alüminyum doğrama pencereler kullanılmaktaydı. Günümüzde birçok insan PVC doğrama pencereye geçtiği için alüminyum pencere hurdası satmak istemektedir.

Bursa Alüminyum Hurdacı

Bursa Yıldırım Demir Hurdacı

Yıldırım demir hurdacı hemşerilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu hurda ihtiyacıdır. Yıldırım bölgesinde demir hurdası oldukça fazla olmaktadır. Bizler de bu ihtiyacı görerek tatil günlerinde çalışan hurdacı unvanıyla değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Yıldırım demir hurda alımı yaparak ücretinizi nakit ödüyoruz. Güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız sayfanın altında bulunmaktadır.

Pazar günü yıldırım hurdacı olarak çalışmak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda almış olduğumuz bir karardır. Çalışan müşterilerimiz pazar günü izinli olduklarında hurda satışı yapmak isteyebiliyorlar. Biz de bu durumu gördüğümüz için adrese gelen hurdacı olduk.

Bursa Demir Hurda Alımı

Yıldırım Bakır, Sarı ve Pirinç Hurdacı

Bakır hurdalar genellikle sarı ve pirinç malzemeler ile karıştırılmaktadır. Her sarı renkteki malzeme bakır olmamaktadır. Ama dert etmeyin. Aykut Hurdacılık Yıldırım bölgesinde her türlü sarı malzemeyi değerinde satın almaktadır. Yıldırım bakır hurdacısı deyince aklınıza ilk gelen firma biz olmalıyız çünkü firmamız Yıldırım ilçesinde tüm mahallelerden bakır hurdası toplamaktadır.

Yıldırım bakır hurdalarınızı bize satarak ücretini nakit alabilirsiniz. Günlük hurda fiyatlarıyla nakit olarak hurda alımı bizim önceliğimizdir. Firmamız 20 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Bizim önceliğimiz firmamızın adını ve kalitesini müşterilerimize benimseterek onların sürekli tercih ettiği hurdacı olarak hafızalarına kazınmaktır.

Bursa Bakır Hurdacı

Yıldırım Semt ve Mahallelerden Hurda Alımı

Yıldırım ilçesi Bursa’nın en büyük ikinci ilçesidir. 600 bini aşan nüfusla sürekli büyümeye ve üretmeye devam etmektedir. Büyük ilçelerde mahalle ve semtler önemli yerleşim alanı olmaktadır. Yıldırım ilçesindeki mahalleler birçok ilçeden daha büyüktür. İşte bu sebeple bizler de mahalle mahalle gezerek ilçemizin tamamında hurda satın almaktayız.

Erikli Hurdacı

Yıldırım ilçemizin en büyük bölgelerinden birisi Erikli ve civar mahalleleridir. Erikli semtinde genellikle yüksek katlı siteler vardır. Erikli hurda beyaz eşyası satmak isteyen müşterilerimiz vardır. Bu müşteriler evlerinden bu eşyaları çıkarmakta zorlanabilmektedir. Bu durumla uğraşmak istemeyen müşteriler bizimle iletişime geçerek hurdalarını satmaktadır.

Firmamız Erikli’deki adresinize gelerek hurdaları çıkarmaktadır ve bina dışına taşımaktadır. Hurda taşıma ve satın almak bizim işimizdir. Sizler de Erikli hurdacı arayışı içindeyseniz bizimle iletişime geçin, gün içinde adresinize gelelim ve hurdalarınızı nakit parayla alalım. Erikli, bağlaraltı, esenevler ve çevre mahallerinde günlük araçlarımız vardır.

Mesken Hurdacı

Bursa merkezde bulunan Mesken semti, çevresinde birçok mahalleden oluşmaktadır. Değirmenlikızık, eğitim, yeşilyayla ve siteler mahalleleri mesken bölgesindeki mahallelerdir. Bu mahallelere ayrıca ortabağlar mahallesi de eklenebilmektedir. Siz de bu mahallelerde oturuyorsanız ve mesken hurdacı ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arkadaşlarımız gün içerisinde veya en geç ertesi gün istediğiniz konuma gelecektir. Her türlü demir ve metal ürünleriniz için mesken bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Otosansit Hurdacı

Otosansit sanayi sitesi Bursa’nın “küçük sanayi” konseptiyle hizmet veren önemli merkezlerinden birisidir. Kurulduğu günden beri çevresini kalkındıran otosansit sanayisi hurdanın kalbinin attığı yer haline gelmiştir. Yiğitler, vakıf, cumalıkızık, isabey mahallesinde vatandaşlarımız hurda satışı için otosansiti tercih etmektedir.

Otosansit hurdacı olarak firmamız hurda satın almaya devam etmekteyiz. Otosansit hurdacılar için önemli bir bölgedir. Siz de hurda satışı yapmak istiyorsanız aşağıdaki numaradan bizi arayın, adresinize gelip nakit ücret ödeyelim.

0539 616 60 28