Krom hurda diğer adıyla paslanmaz çelik hurdadır. Krom malzemeler kalitesine göre farklıdır. Krom hurdalar 201, 304, 430 gibi farklı kalitelere sahiptir.

Bursa Paslanmaz Krom Hurda Alımı

Aykut Metal, her türlü paslanmaz çelik hurdayı değerinde satın almaktadır. Bursa krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurdalarınız için değerinde ödeme yapmaktayız.

Osmangazi Krom Hurda Alımı

Aykut Hurdacılık, Bursa Osmangazi’de krom hurdalarınız için tercih edeceğiniz ilk adres olacaktır. Osmangazi ilçesinde kapınıza gelip ödemenizi yapalım. Krom hurdalarınızı değerinde alalım.

Osmangazi ilçesinde bulunan fabrikaların hepsinde mutfak ekipmanları bulunmaktadır. Bu mutfak ekipmanlarında paslanmaz çelik yani krom malzemeler vardır. Fabrikalar mutfaklarını tadilat yaptırdığı zaman bu malzemelerin bazılarını hurdaya ayırmaktadır. İşte bu durumlarda Aykut Metal hizmetinizdedir. Arayın fabrikaya gelelim, malzemeleri yerinden söküp taşıyalım. Ücretini nakit verelim.

Nilüfer Paslanmaz Çelik Hurda Alımı

Nilüfer krom hurda alımı firmamızın öncelikli görevlerindendir. Nilüfer’deki her türlü paslanmaz krom hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Ödemelerinizi nakit olarak yapmaktayız.

Nilüfer ilçesi sosyal yaşantısıyla öne çıkan ilçelerden birisidir. Nilüfer ilçemizde bulunan çok sayıda cafe, bar ve gece kulübünde paslanmaz mutfaklar vardır. Bu mekanlarda yapılan tamirat işlemlerinde bazı mutfak ekipmanları ıskartaya ayrılmaktadır. Böyle durumda firmamız cafeye geliyor ve Nilüfer krom hurdacı olarak malzemelerinizi söküp alıyoruz. Her türlü taşıma sökme işlemleri bize aittir. Malzemeleri tartarak güncel fiyatlar üzerinden nakit ücretinizi ödemekteyiz.

Yıldırım Krom Hurda Alımı

Bursa yıldırım merkez ilçesinde krom hurdalarınızı peşin ücretle satın almaktayız. Yıldırım paslanmaz çelik hurdalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güncel krom hurda fiyatlarını öğrenmek için bizi aramaktan çekinmeyin.

Yıldırım ilçesi birçok küçük ölçekte sanayi firmasına sahip bir ilçemizdir. Yıldırım ilçesinde birçok lokanta bulunmaktadır. Lokantalarda eskiyen krom malzemelerinizi satacak krom hurdacı arıyorsanız yine en doğru adrese geldiniz demektir. Aykut Hurdacılık Yıldırım, Kestel ve Gürsu bölgelerinde krom hurdaları değerinde almaktadır.

Krom Hurda Fiyatları

Krom malzemeler diğer adıyla paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelikler değerli metallerdir. Sıfır malzemesi gibi hurda paslanmaz çelikler de değerlidir. Kalitesine göre krom malzeme fiyatları değişmektedir. Örneğin 430 paslanmaz çelik, 304’ten daha ucuzdur.

304 Krom Hurda Fiyatı

304 krom hurda en pahalı metallerden biridir. 304 paslanmaz çelikler endüstriyel mutfaklarda kullanılmaktadır. Paslanmaya karşı en dayanıklı malzemelerden birisi 304 kalite paslanmaz hurdalardır. Bu sebeple 304 hurda fiyatları da 201 ve 430’a göre daha fazladır. Fiyatlar sürekli değişmektedir.

Güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.

201 Krom Hurda Fiyatı

201 krom hurda fiyatı, 304 ve 430 krom fiyatlarının ortasındadır. Örneğin 430 hurda fiyatı 10 birim, 304 hurda fiyatı 20 birim olsun. Bu şartlarda 201 krom hurda fiyatı 12-15 birim civarında olacaktır.

201 paslanmaz hurda fiyatları, tüm hurdalar gibi değişkendir. Günlük olarak belirlenmektedir. 201 paslanmaz malzemeler genellikle mutfakların kuru(nemsiz) bölgelerinde kullanılmaktadır. Güncel 201 krom hurda fiyatını öğrenmek için aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

430 Krom Hurda Fiyatları

430 krom hurdaları 304’e göre daha ucuzdur. 430 malzeme zaman içinde paslanabilir. Su almayan nemsiz yerlerde kullanılmalıdır. Düşük kalitesi sebebiyle fiyatı da 304 paslanmaza göre daha ucuzdur. Bugüne ait 430 krom hurda fiyatını öğrenmek için aşağıdaki telefon numarasından bizi arayabilirsiniz.

Telefon: 0539 616 60 28

Kaynak: www.celebimutfak.com