Bursa demir hurda alımı yapmaktayız. Bursa merkez ve ilçelerde adresinize gelerek her türlü demir hurdalarınızı değerinde alıyoruz. Kendi araçlarımızla hurdalarınızı yüklüyoruz, demir hurda fiyatını nakit olarak sizlere veriyoruz.

Bursa Demir Hurda Alımı
Bursa Demir Hurda Alımı

Çelik çatı sökme işleriniz varsa doğru adrese geldiğinizi belirtmek isteriz. Demirci ekiplerimiz adresinize gelerek çelik çatınızı söküp hurdasını satın almaktadır. Daha sonra kullanmak istediğiniz demir malzemeleri sağlam olarak kenara ayırmaktayız. Satacağınız demir malzemelerin ağırlık ölçümü yapıldıktan sonra ücretinizi nakit olarak vermekteyiz.

Çelik konstrüksiyon söküm işlerinizde Aykut metale ulaşabilirsiniz. Tüm demir çelik malzemeleriniz parçalanır. Satmak istediğiniz malzemeler güncel demir hurda fiyatlarında alınır.

Bursa Demir Hurda Fiyatları

Demir malzemeler günlük dolar/tl endeksine göre hesap edilmektedir. 2023 demir hurda fiyatları sürekli değişmektedir. Bu makale yazıldığında 18,80 tl olan dolar kuru sizin okuduğunuz tarihte değişmiş olacaktır. Ayrıca dolar kuru sabit kalsa bile demir hurdasının fiyatları değişebilmektedir.

Örneğin pandemi döneminde yaşanan arz sıkıntısı demir fiyatlarını ciddi şekilde arttırmıştır. Ardından başlayan rusya ukrayna savaşı fiyatları tekrar arttırmıştır. Sonrasında ise hızlı bir düşüş yaşanmıştır. Bu gidi spesifik olaylar hurda fiyatlarını doğrudan etki etmektedir.

Güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için sayfanın altındaki numaradan bizi arayabilirsiniz.

Bursa Döküm Hurda Alımı

Bursa döküm hurdaların merkezi burasıdır. Aykut hurdacılık her türlü demir döküm hurdalarınız için en iyi fiyatı verecektir. Bizleri arayın, elinizdeki döküm malzemeler için en iyi fiyatı alın.

döküm hurda alımı bursa
bursa döküm hurda alımı

Döküm malzemeler hayatımızın her alanında kullanılmaktadır. Örneğin elektrik motorunun dış kaplaması dökümdür. Ayrıca hacimli metallerin birçoğu dökümden imal edilmektedir.

Döküm Hurda Fiyatı Bursa

Döküm hurdasının fiyatları günce dolar kuruna göre değişmektedir. Firmamız Bursa’daki müşterilerine en iyi fiyatları sunmaktadır. Bizleri arayın, adresinizden gelip hurdalarınızı alalım ve ücretinizi nakit ödeyelim.

0539 616 60 28