Bursa bakır hurdalarınızı değerinde alıyoruz. Her türlü bakır malzeme ve hurdalarınızı evinizden veya fabrikanızdan gelip almaktayız. Güncel bakır hurda fiyatlarına göre ücretini nakit olarak vermekteyiz.

bursa bakır hurda alımı
Bursa bakır hurdacısı: Aykut Hurdacılık

Aykut hurdacılık Bursa’nın tüm ilçelerine giderek adresten bakır hurda alımı yapmaktadır. Bakır madeni gündelik alanda birçok yerde kullanıldığı için, bakır hurdası da çok olmaktadır. Örneğin evimizdeki elektrik tesisatları komple bakır kablolardan yapılmaktadır. Elektrik gücüyle çalışan motorlar tamamen bakır sargıdan yapılmaktadır.

Bakır Kullanım Alanları

Bakır elektriği iyi ileten bir elementtir. Altından ucuz olması sebebiyle tercih edilmektedir. Altından ucuz olsa bile yine de pahalı bir elementtir. Bu element gündelik yaşantımızda evlerde, sanayide, sokaklarda ve birçok alanda kullanılmaktadır.

Ev elektrik tesisatları komple bakırdan imal edilmektedir. Sanayide kullanılan makineler elektrik motoruyla çalışmaktadır. Elektrik motorlarının içerisinde bakır kablo vardır. Elektrikli otomobillerin içerisinde bakır sargılı motorlar kullanılmaktadır.

Bakır ev eşyalarının da kullanımı yaygındır. Örneğin tencere, çaydanlık gibi eşyalar vardır. Bakır demlikte demlenen çayların lezzeti hepimizin malumudur. Gördüğünüz gibi bu element hayatımızın birçok alanında kullanılmaktadır.

Kullanım alanı bu kadar çok olunca hurdası da fazla olmaktadır. Az veya fazla önemli değil, Aykut Hurdacılık her türlü bakır hurdalarınızı değerinde almaktadır. Bursa’da yaşıyorsanız hurdacılık deyince aklınıza biz gelmeliyiz.

Bursa Bakır Hurda Fiyatları

Bakır hurda fiyatları gündelik olarak değişmektedir. Dolar kuruna endeksli olan bakır fiyatları dünyada sürekli olarak oynaklık göstermektedir. Elinizdeki bakırın güncel fiyatını öğrenmek istiyorsanız bize sorabilirsiniz. 2023 güncel bakır hurda fiyatını size söyleyelim.

Arayın evinizden alalım, ücretini peşin verelim.

0539 616 60 28