Aykut Hurdacılık Bursa merkez ve ilçelerde alüminyum hurda alımı yapmaktadır. Her türlü sac ve profil alüminyum hurda malzemelerinizi satın alıyoruz.

bursa alüminyum hurda alımı alüminyum hurdacısı
Bursa Alüminyum Hurdacısı: Aykut Metal

Tüm hurda alımlarında nakit para ödüyoruz. Adresten hurda alım hizmetimiz mevcuttur. Bursa alüminyum hurdacı arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bursa Alüminyum Hurda Fiyatları

2023 yılında hurda fiyatları üzerinde dolar kurunun doğrudan etkisi bulunmaktadır. Güncel alüminyum hurda fiyatları sürekli olarak değişmektedir. Malzemenin büyüklüğüne göre fiyatlar değişebilmektedir. Örneğin hazır bekleyen malzeme için fiyatımız daha çok olacaktır. Sökülecek malzeme için fiyat daha düşük olabilir.

Bugüne ait fiyat bilgisi almak için aşağıda bulunan telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşıp 2023 hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Yıldırım Alüminyum Hurdacı

Bursa’nın en büyük ikinci ilçesi Yıldırım’da hurda alımı yapıyoruz. Yıldırım alüminyum hurdacı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Aykut Hurda Metal her türlü alüminyum hurdanızı kapınıza gelip değerinde alıyor. Alüminyum hurda fiyatını güncel piyasa şartlarına göre nakit olarak ödemekteyiz.

Osmangazi Alüminyum Hurdacı

Osmangazi alüminyum hurdalarınız firmamız tarafından nakit ücret ödenerek alınmaktadır. Osmangazi’de yaşıyorsanız bizi arayın, evinize/iş yerinize gelerek alüminyum hurdanızı alalım. Osmangazi‘nin en büyük Alüminyum hurdacı firması Aykut Metal.

Nilüfer Alüminyum Hurdacı

Nilüfer alüminyum metal hurda alımı için doğru adreste olduğunuzu belirtmek isterim. Aykut metal alüminyum metal hurdaları güncel fiyatlarından satın almaktadır. Nilüfer ilçesinde hurdacı olarak adresinize geliyoruz. Deponuzdan hurdaları alıyor ve güncel alüminyum hurda fiyatlarına göre ödemenizi yapmaktayız. Bakınız: Nilüfer hurdacı

0539 616 60 28